MCF MegaCom Film raspisuje konkurs za PR menadžera/ku

mcc

Tražimo pojačanje za tim!

„MCF MegaCom Film“ je filmska distributerska kuća koja uspešno posluje od 2004. godine. Sarađujući sa mnogobrojnim evropskim i svetskim partnerima MCF je veliki broj filmova prikazao u bioskopima, na domaćim i regionalnim filmskim festivalima i televizijama, i ekskluzivni je zastupnik holivudskog studija „20th Century Fox“. „MCF MegaCom Film“ je producent Festivala autorskog filma  i Dečijeg filmskog festivala KIDS FESTA.

Tražimo pojačanje za tim. Potrebna nam je kreativna i odgovorna osoba sa samoinicijativom, koju interesuju film i kultura.

Opis posla:

  • Učestvovanje u formiranju medijske i marketinške strategije kompanije;
  • Priprema materijala za kampanje
  • Sprovođenje kampanje i komuniciranje sa medijima
  • Učešće u organizaciji Dečijeg filmskog festivala i Festivala autorskog filma

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema
  • Odlično poznavanje gramatike i pravopisa srpskog jezika
  • Razvijene komunikacione i organizacione veštine
  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Računarska pismenost (MS Office, internet)
  • Zainteresovanost za film i poznavanje kinematografije
  • Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno

Nudimo:

  • Rad  sa mnogo izazova u perspektivnoj kompaniji koja se ubrzano razvija
  • Rad u mladom i dinamičnom timu
  • Priliku za lični i profesionalni razvoj

Prijavu koju čine CV i kraće motivaciono pismo nam pošaljite isključivo na adresu: info@mcf.rs

Sve potrebne informacije o konkursu možete takođe dobiti isključivo putem i-mejla.

Rok za prijavljivanje: 10. septembar 2013. godine

Kontaktiraćemo samo kandidate i kandidatkinje koji uđu u uži izbor.